Film Patryka Vegi “Bad Boy” już w kinach

Nowy film Patryka Vegi trafił 21 lutego do kin. Tym razem reżyser wraca, filmem Bad Boy,  do korzeni swojej twórczości i stworzył kino akcji. W rolach głównych występują gwiazdy polskiego ekranu: Maciej Sztur, Andrzej Grabowski, Małgorzata Kożuchowska, Piotr Stramowski oraz Katarzyna Zawadzka. Ciekawostką jest fakt że film trafił do kin na świecie kilka dni przed premierą w Polsce.

Opis producenta:
“Kiedy w grę wchodzi kobieta, nawet więzy krwi przestają mieć jakiekolwiek znaczenie. Przekonają się o tym dwaj bracia, których ścieżki życiowe rozeszły się dawno temu. Starszy Piotr (Maciej Stuhr) został policjantem, dla młodszego Pawła (Antoni Królikowski) napady, kradzieże i narkotyki to styl życia i chleb powszedni.
Jednak bezkarność mężczyzny, uwikłanego w przynależność do kibicowskiego gangu Twardego (Piotr Stramowski) kończy się, kiedy za sprawą donosu ląduje w więzieniu.

Piotr, doświadczony glina, postanawia wyciągnąć brata z celi, w czym wspiera go nowa dziewczyna Ola (Katarzyna Zawadzka), adwokat znajdującą paragrafy na najtrudniejsze przypadki. Spotkanie tej trójki zmienia wszystko i inicjuje serię obfitujących w zwroty akcji wydarzeń. Paweł, wykorzystując nadarzające się okazje, próbuje przejąć kontrolę nad największym klubem piłkarskim w mieście. Nie dostrzega jednak, że od dawna jest na celowniku tajnej sekcji policyjnej, prowadzonej przez Adama (Andrzej Grabowski) i prokurator Annę (Małgorzata Kożuchowska). Tymczasem zauroczona Pawłem Ola, coraz bardziej angażuje się w fascynującą znajomość i związane z nią nielegalne interesy. Wkrótce będzie musiała wybierać między lojalnością wobec Piotra, a rodzącym się uczuciem do jego brata.”

Poniżej prezentujemy zwiastun nowego filmu.

Więcej informacji na temat filmu, na portalu FILMWEB.PL

PRESSonline

Niezależny blog informacyjny.