Ava Louise, gwiazda Instagrama rozpoczęła „Coronovirus Challenge”

Gwiazda Instagrama, Ava Louise, udostępniła film pokazujący jak liże deskę sedesową w toalecie samolotu. Rozpoczęła w ten sposób dziwaczne wyzwanie internetowe które nazwała „Coronovirus Challenge” (tłumaczenie: wyzwanie koronawirusa).

W wywiadzie dla Insider.com powiedziała, że to zrobiła, ponieważ nie chciała, aby koronawirus miał więcej uwagi niż ona.

„Nie mogę dostać koronawirusa” – dodała. „Podobnie jak geje, bogata blondynka jest ODPORNA”.

„Proszę udostępniać, aby ludzie wiedzieli, jak odpowiednio zachować higienę w samolocie” – powiedziała.

To co nie smuci ludzi, to gorąca, bogata, 20-letnia blondynka liżąca toaletę” – powiedziała. „To nie jest tak, że wirus może mnie zabić, ponieważ nie używam Facebooka”.

UWAGA: Królowa ucieka z Pałacu Buckingham w Londynie

Ava Louise pojawiła się w programie „Dr. Phil” . Jest popularną influencerką. Na serwisie TikTok obserwuje ją 19 000 osób, na Instagramie ma ponad 150 000 obserwujących ją użytkowników. Film opublikowała wideo na swoim Twitterze 14 marca.

Louise powiedziała w wywiadzie dla Insider.com, że polizała deskę sedesową, ponieważ „była zmęczona jakąś “suką” o nazwie koronawirus, która zyskała więcej rozgłosu niż ona”. Dodała, że ​​„gorące blondynki” mogą wyzdrowieć ze wszystkiego, więc „nie wyrządzi sobie krzywdy”.

„Nie mogę dostać koronawirusa” – dodała. „Podobnie jak geje, bogata blondynka jest ODPORNA”.

Internauci nie kryli obrzydzenia w stosunku do postępowania Ave. Zarzucili gwieździe Instagrama że zrobiła to tylko po to aby zwrócić na siebie uwagę.

Louise zaczęła także szerzyć, jej zdaniem, świadomość ważnych problemów społecznych.

OK, więc teraz, kiedy jesteście wszyscy po mojej stronie – rasizm jest zły”, napisała na Twitterze. „Homoseksualiści są dobrzy. Transfobia jest gorsza niż ja liżąca toaletę.”

„Chciałam po prostu więcej uwagi niż ta dziwka (koronawirus). Jest popularna więc wykorzystałem ją! A teraz jestem jak wiadomości z całego świata. Moja mama powiedziała mi, że jest ze mnie dumna, że ​​rzuciłem światło na pandemię, i to podczas noszenia okularów przeciwsłonecznych marki Fendi ”. – powiedziała.

Testy wymazów laboratoryjnych wykazują, że najwięcej bakterii i zarodników grzybów w samolocie znajduje się na zagłówku, klamrze pasa bezpieczeństwa, stolika i wewnętrznej klamce drzwi toalety. A deski sedesowe mogą być stosunkowo czyste.

Redakcja PRESSonline.pl nie zachęca nikogo do “lizania desek klozetowych”, niezależnie od tego czy w panuje pandemia czy nie. Po prostu prosimy aby tego nie robić, z żadnych pobudek.

UWAGA: Papier toaletowy wykupiony ze sklepów. Dlaczego? Eksperci tłumaczą.

Źródło: Insider, Twitter

PRESSonline

Niezależny blog informacyjny.