Znany Youtuber poparł Strajk Przedsiębiorców [VIDEO]

Znany Youtuber, Krzysztof Woźniak, poparł Strajk Przedsiębiorców organizowany przez Pawła Jana Tanajdo. Na swoim profilu w mediach społecznościowych, dosadnie wypowiedział się na temat mobilizacji organizowanej w grupie na Facebooku:

Poniżani, obrażani, nazywani pogardliwie PRYWACIARZAMI i wiecznie traktowani przez skarbówkę JAK ZŁODZIEJE!. Zbuntowali się i ROBIĄ STRAJK!

UWAGA! Strajk przedsiębiorców! Mobilizacja w akcie sprzeciwu.

Aktualnie facebookowa grupa “Strajk Przedsiębiorców” zebrała ponad 94 tysiące osób które popierają inicjatywę sprzeciwy przeciwko projektu Tarczy Antykryzysowej zaproponowanej przez rząd.

Na kanale Youtube “Wideoprezentacje“, można zapoznać się z wywiadem przeprowadzonym przez Krzysztofa Woźniaka z Pawłem Tanajdo. Warto obejrzeć aby zapoznać się z postulatami i zaplanowanymi działaniami przedsiębiorców.

 

 

Kanał “wideoprezentacje” posiada aż 469 tysiecy subskrybentów co może się okazać niemałym wsparciem dla inicjatywy poszkodowanych, nie tylko przez epidemię ale również przez rząd, przedsiębiorców.

Demonstracja ruszy we wtorek, 31 marca 2020 roku o godzinie 12:00 z placu Teatralnego w Warszawie.

Redakcja PRESSonline.pl przypomni słowa Sir Winstona Churchilla, z którymi w pełni się zgadzamy.

Niektórzy ludzie mają przedsiębiorcę za drapieżnego wilka, którego powinno się zabić. Inni widzą w nim krowę, którą należy nieustannie doić. Tylko niewielu rozpoznaje w nim konia który ciągnie wóz.

PRESSonline

Niezależny blog informacyjny.