Paweł Kukiz atakuje Krzysztofa Bosaka za obrażanie przedsiębiorców

Paweł Kukiz, powołując się na artykuł zamieszczone na PRESSonline.pl, zaatakował Krzysztofa Bosaka. Paweł Kukiz odniósł się do wypowiedzi jednego z przedsiębiorców, Pani Agnieszki Sochy, która przedstawiła swoje stanowisko odnośnie tzw. Tarczy Antykryzysowej.

Wracając do pana Bosaka, z tezami gospodarczymi Konfederacji co do zasady się zgadzam, z ideologicznymi absolutnie nie. Dobrze panu radzę, proszę nie wypowiadać się na tematy o których nie ma pan pojęcia. Jest pan bardzo błyskotliwy i inteligentny, często słucham pana z przyjemnością, ale wypowiedz na temat Strajku Przedsiębiorców to pana totalna porażka. Teraz powinniśmy działać wszyscy razem przeciwko rządzącemu reżimowi, a nie szukać sobie sztucznych wrogów.”
– napisał Paweł Kukiz na swoim profilu na portalu społecznościowym Facebook.

W kolejnym poście na portalu Facebook Pan Paweł Kukiz odniósł się do źródła jakim jest strona PRESSonline.pl i artykuł: Kandydat na prezydenta obraża uczestników Strajku Przedsiębiorców

Kandydat na prezydenta obraża uczestników Strajku Przedsiębiorców

Paweł Kukiz rozwiał wątpliwości osób wypowiadających się pod jego postem, zwracając uwagę na główny problem jakim jest nieskuteczność Tarczy Antykryzysowej we wspieraniu przedsiębiorców:

Ponieważ pod poprzednim postem pojawił się hejt, jakobym atakował Krzysztofa Bosaka oświadczam, że głównym powodem zamieszczenia przeze mnie wypowiedzi Pani Agnieszki (przedsiębiorcy) była chęć zwrócenia uwagi na niedoskonałości TARCZY a nie dyskredytacja Pana Bosaka.
To nie ja powołuję się na jego wypowiedzi o uczestnikach Strajku Przedsiębiorców a Pani Agnieszka. Proszę wybaczyć, ale nie będę cenzurował jej wypowiedzi i wycinał jakiekolwiek fragmenty jej posta.
Internauci zarzucający Pani Agnieszce (i mnie) manipulację, „bo niemożliwe, żeby Bosak powiedział coś takiego” żądają linku do tej wypowiedzi Pana Bosaka.

Artykuł zamieszczony na łamach PRESSonline.pl został napisany na podstawie wywiadu wyborczego który został przeprowadzony z Krzysztofem Bosakiem przez Krzysztofa Woźniaka prowadzącego kanał Wideoprezentacja na platformie Youtube. Wywiad został opublikowany 18 maja 2020.

 

 

Krzysztof Bosak w krytyczny sposób odniósł się do uczestników Strajku Przedsiębiorców oraz osób prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze. Przypominamy że Krzysztof Bosak nigdy nie prowadził żadnej działalności gospodarczej, nie był również osobą zatrudnioną stale na etacie. W wywiadzie przyznał że jego doświadczenie zawodowe „zwykłej pracy” ograniczyło się do wakacyjnej pracy sezonowej.

PRESSonline

Niezależny blog informacyjny.