Xiaomi zamyka sklepy w Polsce – do odwołania

Xiaomi zamyka sklepy w Polsce do odwołania – taką decyzję podjął zarząd w związku z epidemią koronawirusa. Większość sklepów Mi Store i tak nie może działać ponieważ są zlokalizowane w centrach handlowych, jednak zamknięcie wolno stojących sklepów to dość zaskakująca decyzja. Aktualnie sieci handlowe sprzedające elektronikę prześcigają sie w pomysłach aby otwierać sklepy stacjonarne oraz organizują punkty odbioru zamówień internetowych. W przypadku Xiaomi stało się inaczej.

Bez przestojów działa sklep internetowy Mi-home.pl. Firma Xiaomi zorganizowała specjalne promocje – smartphony można kupić już od 349 zł.
Warto pamiętać że Xiaomi to nie tylko produkty ITC i oprócz telefonów i akcesoriów do nich, produkują również ciekawy sprzęt domowy – od inteligentnych żarówek po odkurzacze i oczyszczacze powietrza.

Firma Xiaomi zasłynęła na rynku poprzez zorganizowanie nieudanej promocji przedświątecznej 14 grudnia 2019 roku. Specjalne, bardzo niskie ceny na ich produkty, miały być akcją promocyjną z okazji otwarcia sklepu w centrum handlowym Galeria Mokotów. Promocja skusiła ponad 2000 osób które tłumnie odwiedziły sklep. Ze względu na bezpieczeństwo klientów zdecydowano się na zamknięcie sklepu oraz przeniesienie promocji do sprzedaży online.

Zarząd firmy wydał, w związku z tym wydarzeniem; oświadczenie:

W Xiaomi zawsze stawiamy dobro fanów naszej marki na pierwszym miejscu. Przykro nam, że w ostatnią sobotę część klientów nie mogła skorzystać ze świątecznej oferty i doświadczyła niedogodności związanych z dużą liczbą zainteresowanych promocją. Jako firma wyciągniemy z zaistniałej sytuacji ważne wnioski.

UWAGA: Empik udostępnia 11 000 ebooków za darmo

PRESSonline

Niezależny blog informacyjny.