Czołgi, samoloty i statki wojenne za darmo

Czołgi, samoloty i statki zostały przekazane za darmo ale nie wojsku tylko graczom, przez firmę Wargaming.net – producenta gier wojennych World of Tanks i World od Warships..

Firma Wargaming.net udostępniła na 14 dni konta premium swoich gier. Wszystko w ramach akcji #zostańwdomu. Akcje przeznaczona jest zarówno dla nowych graczy jaki i tych którzy już grają w gry tego wydawcy.

PR Manager polskiego oddziału firmy, Konrad Rawiński, zamieścił informację o akcji w mediach społecznościowych:

Wspieramy akcję #zostanwdomu i od dziś każdy gracz, zarówno już jeżdżący czołgami, jak i zupełnie nowy w temacie, dostaje od nas 2 tygodnie konta premium w World of Tanks na PC, World of Tanks Blitz oraz World of Warships na PC i World of Warships Blitz. Mamy nadzieję, że to trochę uprzyjemni i ułatwi siedzenie w czterech ścianach.

Aby skorzystać z darmowego konta premium należy wejść na stronę worldoftanks.eu  lub zalogować się na swoje konto Wargaming.net i podać kod BESAFE2020.

Udostępnione kody na edycję premium gier są aktywne od 20 marca do 3 kwietnia 2020 roku. To kolejna firma która przyłączyła się do akcji #zostańwdomu. Niedawno pisaliśmy o firmie Empik która udostępniła wszystkim użytkownikom usługi Empik Go, 11 tysięcy ebooków i audiobooków.

Czekamy aż serwis streamingowy Netlix przyłączy się do akcji #zostańwdomu.

Rozgrywka skupia się na bitwach pancernych pomiędzy graczami w interakcji player versus player z wykorzystaniem różnego typu wozów bojowych. Gracz ma do dyspozycji ponad 450 pojazdów: czołgów (lekkich, średnich, ciężkich), artylerii samobieżnej, pojazdów kołowych oraz niszczycieli czołgów z okresu od I wojny światowej aż po wczesną zimną wojnę, pochodzących ze Stanów Zjednoczonych, Czechosłowacji, ZSRR, III Rzeszy, Francji, Wielkiej Brytanii, Chin, Japonii, Szwecji, Włoch i Polski. Pojazdy występujące w grze w części są oparte na swoich historycznych odpowiednikach, lecz zmodyfikowane ze względów praktycznych dla rozgrywki, zaś w części bazują na wczesnych projektach lub są to czysto fikcyjne pojazdy.

W lutym 2013 roku liczba zarejestrowanych graczy przekroczyła 50 milionów. Gra została wpisana do Księgi rekordów Guinnessa w kategorii „największej liczby graczy zalogowanych jednocześnie na jednym serwerze gry MMO” (21 stycznia 2013 na jednym z serwerów rosyjskich zalogowanych było 190 541 graczy). Wcześniejszy rekord również należał do tej gry – 23 stycznia 2011 na serwerze było 91 311 osób.

Czołgi lepiej spotkać na ekranie komputera czy telewizora niż na ulicach. Redakcja PRESSonline.pl życzy wszystkim graczom przyjemnego spędzenia czasu za sterami poczciwego “Rudego 102”.

PRESSonline

Niezależny blog informacyjny.